A10.Listwy wibracyjne (pływające)

A. MASZYNY BUDOWLANE » A10.Listwy wibracyjne (pływające)

Listwy wibracyjne służą do wyrównywania powierzchni betonowych i zgarniania nadmiaru wylewki. W prosty sposób można ściągnąć nadmiar betonu z szyn kierunkowych.

W ofercie posiadamy napędy listw wibracyjnych firm Belle oraz Wacker.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Napęd listwy pływającej Belle

  A. MASZYNY BUDOWLANE » A10.Listwy wibracyjne (pływające)

   

  Wyrównywanie betonu przy pomocy listew kierunkowych staje się popularną techniką oszczędzającą czas . Model Easy Screed posiada łatwo zdejmowany napęd na ramie z podwójnym uchwytem, który mocowany jest zaciskowo na profilach różnych długości. Listwa aluminiowa jest odpowiednio wyprofilowana do „wygładzania swobodnego”, a przez odwrócenie tej samej listwy urządzenie można wykorzystać do zgarniania betonu z szyn kierunkowych . Szybko montowany zaciskowo napęd z czterosuwowym silnikiem benzynowym . Oryginalna konstrukcja listwy umożliwia wygładzanie swobodne .

  Cena:100.00
 • Napęd listwy pływającej Wacker

  A. MASZYNY BUDOWLANE » A10.Listwy wibracyjne (pływające)

   

  Wyrównywanie betonu przy pomocy listew kierunkowych staje się popularną techniką oszczędzającą czas . Model ten posiada łatwo zdejmowany napęd na ramie z podwójnym uchwytem , który mocowany jest zaciskowo na profilach różnych długości . Listwa aluminiowa jest odpowiednio wyprofilowana do „wygładzania swobodnego”, a przez odwrócenie tej samej listwy urządzenie można wykorzystać do zgarniania betonu z szyn kierunkowych . Szybko montowany zaciskowo napęd z czterosuwowym silnikiem benzynowym . Oryginalna konstrukcja listwy umożliwia wygładzanie swobodne lub zgarnianie z szyn kierunkowych.

  Cena:100.00
Zobacz wszystkie | Strony: