B. ELEKTRONARZĘDZIA

 • B 1.Bruzdownice

  Bruzdownice służą do wycinania rowków w ścianach pod różnego rodzaju kable, instalacje grzewcze lub sanitarne. W ofercie posiadamy bruzdownicę o tarczy 150mm firmy BOSCH.

 • B 4.Opalarki , zgrzewarki

  Opalarka przydaje się do wielu prac domowych i warsztatowych. Można dzięki niej usuwać powłokę lakierniczą, naklejki lub wykorzystać podczas lutowania, czy wysuszania farby. W ofercie posiadamy elektryczną opalarkę firmy LEISTER.

 • B 5.Pilarki ( piły ) do drewna i metalu

  Pilarka do drewna służy do wygodnego elektrycznego cięcia drewna i materiałów drewnopodobnych. Dzięki możliwości podłączenia odkurzacza można pracować cały czas w czystych warunkach. Piła szablasta z tak zwanym "lisim ogonem" wykonuje ruchy posuwisto-zwrotne dzięki temu można ciąć drewno bez większego wysiłku.

 • B 7.Szlifierki kątowe

  Szlifierki kątowe służą głównie do przecinania stali, cegieł lub betonu. Dzięki swoim małym gabarytom są bardzo poręczne, sprzęt polecamy do mniejszych robót warsztatowych lub domowych. W ofercie posiadamy szlifierki kątowe firmy Makita, która posiada wygodny i antywibracyjny uchwyt boczny.

 • B 8.Szlifierki oscylacyjne

  Szlifierki oscylacyjne idealnie nadają się do szlifowania w ciężko dostępnych miejscach. Dodatkowo tarcza wyjątkowo jest lekko elastyczna co ułatwia szlifowanie powierzchni innych niż proste. W ofercie posiadamy szlifierki oscylacyjne firmy Makita.

 • B 9.Szlifierki proste

  Szlifierki proste mogą być wykorzystywane przy usuwanie odpadów spawalniczych, usuwania śladów korozji. W ofercie posiadamy szlifierkę  firmy Makita z dodatkową gumą na rączce, co znacznie podnosi komfort pracy.

 • B10.Wiertarki , młoto-wiertarki

  Wiertarki służą do wiercenia dziur w różnych materiałach w zależności od wiertła. Wiertarki w naszej ofercie posiadają 3 tryby wiercenia: zwykłe, z udarem oraz kucie. 

 • B11.Wkrętarki

  Wkrętarki akumulatorowe świetnie ułatwiają pracę przy wkręcaniu i wykręcaniu śrubek, wkrętów. Dzięki łatwo wymiennym końcówkom pasuje do różnych rodzajów i rozmiarów. 

 • B12.Wyrzynarki

  Wyrzynarki służą do cięcia drewna i stali w zależności od założonej piły. Urządzenie jest dostosowane na podłączenie odkurzacza, dzięki czemu można pracować bez większego zapylenia. W ofercie posiadamy wyrzynarkę firmy Makita.